ارتباط با ما

از آنجایی که فروشگاه گل و نهال زیتون بیشتر، سفارشات عمده و تعدادی دریافت می کند برآن شدیم جهت رفاه مشتریان عزیز و اینکه برای خرید نهالهای متفرقه و جزیی نیاز به جستجو در گلخانه های دیگر نداشته باشند،  محصولات گلخانه را با تنوع بیشتری در سایت ارائه کنیم و ازاینرو بلطف پروردگار تعداد مشتریان افزایش چشم گیری داشته است.

به این نتیجه رسیدیم که با تخصصی کردن سایت ،هم در جهت تولید محتوا و نشر اطلاعات کاشت و پرورش گل و نهال قدم موثرتری برداریم و هم در راستای تنوع نحوه کاشت نهال توسط مشتریان عزیز از لحاظ نوع نهال در مکان و زمان مناسب مشاوره و راهنمایی بیشتری انجام دهیم و از تجربیات مشتریان نیز در جهت بهتر شدن نوع کاشت نهال مناسب در مناطق مختلف آب و هوایی بهره جوییم.

انواع نهال پاکنی و ریشه ای

نمونه بارگیری گل و نهال زیتون

حاصل اعتماد به گل و نهال زیتون

نهال هایی که در فروشگاه گل و نهال زیتون بارگیری می شوند بسته به تعداد، حجم و وزن نهال ها توسط اتوبوس، وانت بار، کامیونت، خاور، تک و جفت، بارگیری می شوند که بترتیب تا وزن های 500 کیلوگرم، 2 تن، 3 تن، 5 تن، 10 تن و 15 تن را حمل می کنند و به استانهای مختلف کشور ارسال می‌شوند.

لازم به ذکر است تمام گل و نهال های ارسالی توسط باربری بیمه می شوند و جهت حفظ سلامت نهال ها در تمام بارگیری ها چادر برزنت و بعلاوه چادر نایلونی (در زمان بارندگی) روی نهال ها کشیده میشود تا از باد زدگی و خشک شدن برگ ها جلوگیری شود.
همچنین حتی المقدور از ماشین های برگشتی شهرستانها استفاده می شود تا کرایه به نفع مشتری کمتر گرفته شود.و قبل از بارگیری شماره راننده خودرو به مشتری داده می شود تا کرایه با توافق یکدیگر به حداقل برسد.

کسانی که برای بار اول از گل و نهال زیتون خرید می فرمایند جهت اعتماد خاطر می توانند پس از صدور بارنامه و هماهنگی با باربری، وجه فاکتور را واریز نمایند.

                                                                                                        با تشکر
                                                                                                          مستاجران

اشتراک در خبرنامه

We never use your data for any purpose other than to contact you regarding your initial request.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

مدیریت

2117 207 0913

ایمیل

daitakala@gmail.com

مشاوره

56 2525 09909

واتساپ

56 2525 09909

دفتر

1296 3234 031

فروشگاه گل و نهال زیتون جهت تامین گل و نهال و طراحی و اجرای فضای سبز، آماده بستن عقد قرارداد با کلیه ارگانها و مراکز دولتی و خصوصی و مجتمع های اداری و مسکونی می باشد.

.

.

فروشگاه گل و نهال زیتون با ثبت در دفتر خانه اسناد رسمی و دریافت توکن

و گواهی امضای الکترونیکی، عضو سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می باشد.

با این امکان، این فروشگاه با نام کاربری دیتاکالا و با مسؤولیت حقیقی مهدی مستاجران،

میتواند در تمام مناقصات و خرید های جزئی و کلی دولتی شرکت نماید.

  • گل رز

روشهای تکثیر نهال رز

آگوست 4th, 2022|0 Comments

روشهای تکثیر نهال رز گیاه شناسی رز بوته چوبی چند ساله از خانواده گل سرخیان (Rosaceae) است که گونه های وحشی آن به طور گسترده در آسیای مرکزی و آسیای غربی پراکنده هستند این گیاه [...]

  • یاس رازقی

چگونه نهال یاس رازقی پرورش دهیم

آگوست 4th, 2022|0 Comments

چگونه نهال یاس رازقی پرورش دهیم؟ ۱: خاک مناسب یاس رازقی از گروه نباتات آهک گریز می باشند بنابراین باید از خاک فاقد هرگونه آهک استفاده کنید. بطور کلی چگونگی خاک مورد استفاده برای این [...]

  • نهال میوه

چطور می توان pH خاک را تغییر داد؟

آگوست 3rd, 2022|1 Comment

چطور می توان pH خاک را تغییر داد؟ اگر pH خاک درست نباشد گیاهان به مواد مغذی مورد نیاز برای رشد دسترسی نخواهند داشت و این امر باعث کاهش سودآوری و افزایش ضایعات ناشی از [...]

چگونه PH خاک را اندازه گیری کنیم

آگوست 3rd, 2022|0 Comments

چگونه PH خاک را اندازه گیری کنیم؟ بهتر است قبل از شروع به کاشتن گیاه، PH خاک را تست کنید، که معیاری برای اندازه گیری اسیدی و یا قلیایی بودن خاک است. گیاهان گوناگون، سطوح [...]

انواع نهال میوه