ارتباط با ما

  • انواع گل و نهال های مثمر و غیر مثمر

  • نحوه خرید انواع گل و نهال های تزیینی

  • تحویل از گلخانه یا ارسال به صورت اینترنتی و مراحل ارسال آن

امروزه به دلیل دغدغه های بسیار زیاد، و صرفه جویی در زمان و صرف انرژی و هزینه ایاب و ذهاب، جهت پیدا کردن کالای مورد نظر و مناسب از بین فروشگاه های مختلف، خریدهای اینترنتی رونق خاصی گرفته و بسیار داغ است. خرید نهال نیز از این قضیه مستثنی نیست!

درخت را نیز می توان هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی خریداری کرد؛ اگرچه شاید خرید نهال به صورت اینترنتی یا آنلاین (برخط) کمی نگران کننده باشد،

اما اکنون نهالستان گل و نهال زیتون با دریافت نماد اعتماد ( نماد تجارت الكترونیكی ) از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت  و  مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال این اطمینان را به شما خواهد داد تا نهال شما با سلامت کامل و ارسال مناسب بدون اینکه صدمه ببیند به دست شما برسد.

همچنین ما به شما اطمینان می دهیم که خرید خود را با خیال راحت انجام دهید. چرا که نهال ها دارای گواهی بهداشت بوده و مورد تایید جهاد کشاورزی قرار می گیرند.

جهت تخفیف و هماهنگی ارسال انواع نهال مثمر و غیرمثمر،

به تمام نقاط ایران

با شماره  09909252556  

با ما تماس حاصل فرمایید.


از آنجایی که فروشگاه گل و نهال زیتون بیشتر، سفارشات عمده و تعدادی دریافت می کند برآن شدیم جهت رفاه مشتریان عزیز و اینکه برای خرید نهالهای متفرقه و جزیی نیاز به جستجو در گلخانه های دیگر نداشته باشند،  محصولات گلخانه را با تنوع بیشتری در سایت ارائه کنیم و ازاینرو بلطف پروردگار تعداد مشتریان افزایش چشم گیری داشته است.

به این نتیجه رسیدیم که با تخصصی کردن سایت ،هم در جهت تولید محتوا و نشر اطلاعات کاشت و پرورش گل و نهال قدم موثرتری برداریم و هم در راستای تنوع نحوه کاشت نهال توسط مشتریان عزیز از لحاظ نوع نهال در مکان و زمان مناسب مشاوره و راهنمایی بیشتری انجام دهیم و از تجربیات مشتریان نیز در جهت بهتر شدن نوع کاشت نهال مناسب در مناطق مختلف آب و هوایی بهره جوییم.

انواع نهال پاکنی و ریشه ای

نمونه بارگیری گل و نهال زیتون

حاصل اعتماد به گل و نهال زیتون

قابل توجه بازدیدکنندگان سایت:

تمام عکس های سایت از نهال های متعلق یا وابسته به فروشگاه گل و نهال زیتون میباشند و توسط خود عوامل فروشگاه گرفته شده است.

در نتیجه هیچ عکسی از نهال های قابل فروش در فروشگاه از سایتهای دیگر کپی برداری نشده و دقیقا همین نهالها و یا حتی المقدور مشابه همین عکسهایی که در سایت بروزرسانی شده اند، آماده عرضه به متقاضیان میباشند؛

لازم به ذکر است سایز و اندازه نهالها قبل از ارسال با عکس و فیلم به تایید مشتری خواهد رسید.

نهال هایی که در فروشگاه گل و نهال زیتون بارگیری می شوند بسته به تعداد، حجم و وزن نهال ها توسط اتوبوس، وانت بار، کامیونت، خاور، تک و جفت، بارگیری می شوند که بترتیب تا وزن های 500 کیلوگرم، 2 تن، 3 تن، 5 تن، 10 تن و 15 تن را حمل می کنند و به استانهای مختلف کشور ارسال می‌شوند.

لازم به ذکر است تمام گل و نهال های ارسالی توسط باربری بیمه می شوند و جهت حفظ سلامت نهال ها در تمام بارگیری ها چادر برزنت و بعلاوه چادر نایلونی (در زمان بارندگی) روی نهال ها کشیده میشود تا از باد زدگی و خشک شدن برگ ها جلوگیری شود.
همچنین حتی المقدور از ماشین های برگشتی شهرستانها استفاده می شود تا کرایه به نفع مشتری کمتر گرفته شود.و قبل از بارگیری شماره راننده خودرو به مشتری داده می شود تا کرایه با توافق یکدیگر به حداقل برسد.

کسانی که برای بار اول از گل و نهال زیتون خرید می فرمایند جهت اعتماد خاطر می توانند پس از صدور بارنامه و هماهنگی با باربری، وجه فاکتور را واریز نمایند.

                                                                                                        با تشکر
                                                                                                          مستاجران

اشتراک در خبرنامه

We never use your data for any purpose other than to contact you regarding your initial request.

مدیریت

2117 207 0913

ایمیل

daitakala@gmail.com

مشاوره

56 2525 09909

واتساپ

56 2525 09909

دفتر

1296 3234 031

گل و نهال زیتون، تولید کننده انواع نهال های مثمر و غیر مثمر با پشتیبانی 24 ساعته، آماده پاسخگویی، مشاوره رایگان و اجرای درختکاری و باغچه کاری در خصوص احداث باغ، همراه با طراحی فضای سبز و پیشنهاد انواع نهال تزیینی مناسب آب و خاک و محوطه سازی ویلای شما میباشد.

.

.

مشاورین زبده ما از جمله استاد جان نثاری (نهال کار نمونه کشوری) با 50 سال تجربه کاشت و پیوند انواع نهال ها و شناشایی دقیق انواع آفت ها و راه حل های مناسب در جهت هرچه بهتر شدن بهره وری و سودآوری باغات شما با مشاوره رایگان و تخصصی به شما باغداران عزیز کمک خواهند کرد.

.

فروشگاه گل و نهال زیتون جهت تامین گل و نهال و طراحی و اجرای فضای سبز، آماده بستن عقد قرارداد با کلیه ارگانها و مراکز دولتی و خصوصی و مجتمع های اداری و مسکونی می باشد.

فروشگاه گل و نهال زیتون با ثبت در دفتر خانه اسناد رسمی و دریافت توکن

و گواهی امضای الکترونیکی، عضو سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می باشد.

با این امکان، این فروشگاه با نام کاربری دیتاکالا و با مسؤولیت حقیقی مهدی مستاجران،

میتواند در تمام مناقصات و خرید های جزئی و کلی دولتی شرکت نماید.

فیلم نهال صنوبر

بهمن 7ام, 1402|0 Comments

فیلم نهال صنوبر فیلم نهال صنوبر خرید و فروش نهال صنوبر جهت تولید چوب برای مصارف صنعتی مانند ساخت ورقهای MDF  و یا نئوپان  سایز: سطل 7 و پاکتهای 2 کیلویی با ارتفاع 3.5 متر [...]

  • نهال اکالیپتوس
  • نهال اکالیپتوس

فیلم نهال اکالیپتوس یکساله

بهمن 7ام, 1402|0 Comments

فیلم نهال اکالیپتوس یکساله فیلم نهال اکالیپتوس یکساله پاکتی نهال اکالیپتوس چوب سفید، نژاد کومولدالنسی قیمت نهال اُکالیپتوس یکساله با ارتفاع 1 تا 1.5 متر پاکت 2 کیلویی سایز: پاکتهای 2 کیلویی با ارتفاع 1 [...]

  • نهال اکالیپتوس

فیلم نهال اکالیپتوس

بهمن 7ام, 1402|0 Comments

فیلم نهال اکالیپتوس فیلم نهال اکالیپتوس پاکتی 3 متری  خرید و فروش نهال اکالیپتوس نژاد کومولدالنسی یا چوب سفید جهت تولید چوب برای مصارف صنعتی مانند ساخت ورقهای MDF  و یا نئوپان و مصرف برگ [...]

فیلم نهال میوه چند ساله

بهمن 7ام, 1402|0 Comments

فیلم نهال میوه چند ساله فیلم نهال میوه بن بالا - نهال میوه 5 تا 10 ساله خرید و فروش نهال چند ساله (5 تا 10 ساله) سایزجعبه ای نهالهای میوه با بن 15 تا [...]

  • نهال توت کاکوزا
  • نهال توت کاکوزا

فیلم نهال توت کاکوزا

بهمن 4ام, 1402|0 Comments

فیلم نهال توت کاکوزا فیلم نهال توت کاکوزا _ نهال توت پیوندی تزیینی خرید و فروش نهال توت کاکوزا یا نهال توت پیوندی تزیینی سایزهای پاکتی ، سطل ۷ و سطل ۱۰ و ۱۲ با [...]

ماشین سنگ خرد کن

بهمن 2ام, 1402|0 Comments

ماشین سنگ خرد کن هموار کردن سطوح سنگلاخی مزارع در دامنه کوهستان با ماشین سنگ خرد کن و تبدیل سنگ ها به خاک و آماده سازی زمین جهت کشت نهال و کشاورزی

انواع نهال میوه