مقررات ارسال نهال به شهرستانها

با اینکه فروشگاه گل و نهال زیتون با اداره پست قراردادی مبنی بر ارسال کالا در محل، و دریافت هزینه پس از تحویل مرسوله به مشتری را دارد ولی متاسفانه از آنجایی که گل و نهال قابل بسته بندی نیست، شرکت پست از ارسال مرسولات بدون بسته بندی خودداری میکند از اینرو فروشگاه گل و نهال زیتون از ارسال نهال به صورت جزئی و تکی درب منزل معذور است تا زمانی که ارسال گل آپارتمانی افتتاح گردد.

لازم به ذکر است جهت رفاه حال مشتریان عزیز تهرانی مرکز گل و نهال زیتون با دو شعبه از همکاران تولید کننده گل و نهال  در شمال و جنوب تهران هماهنگی  به عمل آورده تا در صورت  لزوم سفارشات از همان تهران به دست شما برسد.

و انشاالله بزودی در شهرهای دیگر کشور شعبه های پخش گل و نهال دائر می نماییم تا حتی المقدور کرایه بین شهری را از هزینه های دوستداران گل و نهال حذف نماییم.

گاهی اوقات نیز که مقدار نهالها از ظرفیت وانت بار کمتر باشد و مقصد دو مشتری در شهر واحدی باشد، بار هر دو مشتری در یک وانت، بارگیری و با هماهنگی و رضایت طرفین، بسته به مقدار و وزن نهالها کرایه بین دو نفر بصورت توافقی تقسیم می شود.

همچنین سفارشات جزئی که قابل حمل با اتوبوس باشد، از طریق باربری مرتبط با اتوبوسرانی بین شهری، به تعاونی ها در ترمینال شهرهای مورد درخواست مشتری ارسال میگردد.

گاهی اوقات هزینه نهایی برای مشتری در این روش هایی که ذکر شد حتی زمانی که نهال ها با وانت بار از اصفهان ارسال می شود، در شهرهایی مثل تهران به جهت آنکه قیمت نهال و کرایه حمل بار به مراتب گرانتر از شهرستانها می باشد خیلی ارزانتر و مناسب تر درمی آید. حتی گاهی اوقات کرایه حمل از کرج تا جنوب تهران با کرایه از اصفهان تا جنوب تهران برابری می­کند.

لازم به ذکر است از آنجایی که فروشگاه گل و نهال زیتون بعضی نهال های تزیینی و دائم سبز را در مازندران تولید می کند مشتریان عزیز می توانند در صورت صلاحدید،­­­ با هماهنگی فروشگاه بار خود را از مازندران تحویل بگیرند.

البته این منوط به زمانی است که نهال­ها با وانت­بار یا کامیونت بارگیری شود، یعنی در این صورت شرایط برای ارسال بار، با اتوبوس فراهم نمی باشد.

گالری انواع نهال میوه
ارتباط با ما
نهال
نهال تزیینی
  • نهال پسته

    از خرید نهال پسته تا برداشت پسته آنچه باید بدانیم

    از خرید نهال پسته تا برداشت پسته آنچه باید بدانیم بیوگرافی پسته: درخت پسته ازجمله درختانی محسوب می‌شود که مخصوص مناطق معتدل و گرم است. این درخت در مناطق سردسیر رشد خوبی ندارد و در برابر [...]

  • نحوه کاشت نهال

    نحوه کاشت نهال

    نحوه کاشت نهال دو روش در نحوه کاشت نهال کاشت نهال به روش صحیح مهم‌ترین نکته در زمان نهال کاری این است که ناحیه طوقه یا یقه را بشناسیم. تفاوت محل طوقه با محل پیوند نهال طوقه محل اتصال [...]